• Simply
  • Safely
  • For Less

Tani wynajem aut

Auta do wypożyczenia w Warszawie

Rentis to wypożyczalnia samochodów w Warszawie, która zapewnia klarowne rozliczenia i elastyczne warunki współpracy. Dostosujemy umowę do Twoich potrzeb – niezależnie od tego, czy jesteś Klientem indywidualnym, poszukującym auta na jedną dobę czy Klientem biznesowym, który potrzebuje floty na cały rok. Chcemy, byś czuł się swobodnie i bezpiecznie, gdy korzystasz z naszych pojazdów. Możesz w każdej chwili wydłużyć lub skrócić czas obowiązywania umowy, a jeśli auto nie spełni Twoich oczekiwań, wymienimy pojazd na inny model. Wypożycz auto w Rentis, by wyruszyć w drogę bez żadnych ograniczeń.

Wynajmij auto w stolicy

Nasza wypożyczalnia w Warszawie proponuje wynajem aut Klientom mieszkającym w stolicy oraz przyjezdnym. Jeśli musisz załatwić jednego dnia wiele spraw i szukasz wygodnego środka transportu, wynajem auta będzie najpraktyczniejszym wyborem. We flocie Rentis znajdziesz auta miejskie, które zmieszczą się na zatłoczonym parkingu i przecisną przez miejskie korki. Nasza wypożyczalnia samochodów w Warszawie to dobry wybór również wtedy, gdy chcesz jechać poza stolicę. Wybierz samochód z kategorii rodzinnej i zabierz familię na wakacje. Postaw na auto luksusowe i zrób dobre wrażenie na nowych Klientach. Oprócz wynajmowania pojedynczych aut, zajmujemy się obsługą flot samochodowych dla firm z całej Polski.

Dlaczego warto wypożyczyć auto w Rentis?

Rentis to doświadczona wypożyczalnia samochodu w Warszawie i innych dużych polskich miastach. Działamy na rynku już od dekady. Dzięki temu jesteśmy w stanie przedstawić ofertę, która spełnia najwyższe oczekiwania naszych Klientów:

  • oferujemy znacznie niższe ceny od wypożyczalni międzynarodowych,
  • oddajemy do użytku nowe, dobrze wyposażone auta,
  • stawiamy na sprawdzone marki, takie jak Volkswagen, Audi, Lexus czy BMW,
  • nasza wypożyczalnia w Warszawie proponuje auta osiągające najlepsze noty w crash testach NCAP,
  • każde auto ma zestaw poduszek powietrznych, systemy ABS i EBD oraz opony dopasowane do pory roku,
  • na wyposażeniu zawsze znajduje się klimatyzacja, radio CD, komputer pokładowy oraz wspomaganie kierownicy,
  • sprawnie realizujemy zlecenia, a wszystkie formalności zajmują nie więcej niż kilkanaście minut.

Ponadto wypożyczenie auta w Rentis jest bardzo proste. Wystarczy, że skorzystasz z naszego serwisu online i wpiszesz niezbędne dane do formularza widocznego na stronie głównej. Witryna poprowadzi Cię przez proces wynajmu auta. Nasza wypożyczalnia samochodów proponuje też rezerwację telefoniczną oraz mailową. Zadzwoń pod numer 519 555 000 albo napisz na adres warszawa@rentis.pl.

Zapraszamy również bezpośrednio do biura Rentis. Naszą siedzibę znajdziesz przy Al. Krakowskiej 204.

Wybrane modele z naszej floty w Warszawie

Innowacyjna gospodarka
EFRR